KONST / Litografier / Färglitografi 17166157
nr 1716 6157
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, SS Aldebaran. Färglitografi, bildmått: 42x57 cm, yttermått inklusive ram: 55x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:22:50
100 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner